Často kladené otázky

Predplatné na SITA.sk je možné zakúpiť na 12 mesiacov, alebo 4 týždne, rozdiel je však vo výške členského poplatku. Všetky možnosti nájdete na tejto stránke vyššie v sekcií "Vyberte typ predplatného"

Predplatné môžete uhradiť jednoducho prostredníctvom platby kartou alebo bankovým prevodom.

Predplatné si môžete predĺžiť na tejto stránke vyššie. Ak ste platili kartou, členstvo Vám bude predĺžené automaticky.

Predpúlatné na SITA.sk vám bude samozrejme predĺžené o ďalší rok až od dátumu skončenia jeho pôvodnej platnosti.

Fakturačné údaje si môžete zmeniť po prihlásení v sekcii Fakturačné údaje https://predplatne .sita.sk/invoice/invoices/invoice-details Fakturačné údaje na vystavených faktúrach je možné zmenit len do 15 dní od vystavenia faktúry.

Ak ste zabudli svoje heslo, stačí kliknúť na odkaz na stránke, kde sa prihlasujete a my vám na e-mail, ktorým ste sa registrovali pošleme postup ako si ho môžete zmeniť.

Odporúčame vyskúšať vo formulári Zabudnuté heslo ako prihlasovacie meno Vašu emailovú adresu. Ak ani takýmto spôsobom neprídete na Vašu registračnú emailovú adresu, napíšte nám na webmaster@sita.sk

Ak ste platili kartou, v sekcii Platby https://predplatne.sita.sk/payments/payments/my zrušte automatické obnovenie členstva.

Ak ste platili bankovým prevodom, nemusíte robiť nič. Keď si členstvo neobnovíte a nezaplatíte, bude Vám automaticky zrušené.